Events

Organizace akcí je pro mě velká výzva a součást mého života. V polovině 90 let jsem organizoval závody Českého poháru ve SkateboardinguSkate Cup Hradec Králové,  v letech 2002-2003 jako riders manager pro mezinádorní Big Air contesty ve Špindlerově Mlýně a v roce 2006 jsem založil event SNOWJAM, který se stal první akcí World Snowboard Tour ve střední Evropě a od roku 2013 pod hlavičkou FIS Snowboard World Cup olympijskou kvalifikací. V roce 2017 jsem spoluorganizoval FIS Juniorské Mistrovství Světa a od roku 2013 každoročně pořádám s asociací CZECH SNOWBOARDING sérii závodů českého poháru pro děti, mládež a dospělé  – Snowboard Zezula Tour. Kromě zimních akcí jako nadšený surfař organizuji od roku 2008 mistrovství České a Slovenské Republiky v SurfinguSURFCHAMP.

SNOWJAM

web: www.snowjam.cz

fb page: www.facebook.com/snowjam.cz

SNOWJAM je snowboardový a hudební festival.  Zakladatelem Snowjamu je bývalý snowboardový profesionál Martin Černík, který se podílí společně s firmou Pro Music na realizaci celé akce. Hlavní závod je součástí světového poháru FIS. Kromě toho je to poslední zastávka světového tour, kde se rozhodne o celkovém vítězi, který si domů odveze slavný křišťálový glóbus. V programu nebude chybět ani večerní exhibice Snickers Best Trick, která je fantastickým vyvrcholením celé akce. Pro diváky a fanoušky snowboardingu to není jen šance vidět svoje idoly v realitě, ale i víkend plný sportu, adrenalinu a zábavy. Na místě si můžou během víkendu otestovat profesionální snowboardy, poslechnout koncerty na venkovní stage a nebo oslavit konec sezóny na legendárních parties. SNOWJAM je zásadní akce zimy, kde se opět posunou hranice snowboardingu o kus dál a vy můžete být při tom!

 

 

SURFCHAMP

web: www.surfchamp.cz

fb page: www.facebook.com/surfchamp.cz

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship
je pro všechny české a slovenské surfaře, kteří si chtějí poměřit své síly a prožít nezapomenutelné chvíle v oceánu nebo na pláži.
V závodě mohou startovat muži i ženy. Formát závodů je standardní jako při regulérních surfových závodech ASP.
Všichni zaregistrovaní se v prvním kole rozlosují do tří až čtyřčlenných skupin a mají 30 min jam session, aby předvedli, co umí. K hodnocení se počítá součet dvou nejlepších vln. První dva postupují dál do dalšího kola. Pavouk pak pokračuje až do finále. Na konci závodu bude vyhlášen Český a Slovenský mistr v surfingu. Závod trvá týden k zaručení optimálních podmínek a každé ráno v 8:00 se podle kvality vln rozhodne, jestli se závod pojede nebo se start skupin posune na pozdější hodinu. Ředitelem závodu a hlavním rozhodčím je bývalý profesionální surfař z jižní Afriky, Kevin Olsen.
 
 

CZECHSNOWBOARDING

web: www.czechsnowboarding.cz

fb page: www.facebook.com/czechsnowboarding

Český Snowboarding je sportovní organizace se zaměřením na Freestyle Snowboarding, která je u nás zástupcem World Snowboard Federation a Freestyle Snowboardingu pod SLČR.

  • organizace Mistrovství Republiky ve freestylových disciplínách ve spolupráci s FIS a WSF
  • organizace akcí pro děti a mládež, rozvoj snowboardingu v ČR
  • trénink reprezentace ČR a juniorské reprezentace
  • pořádání mezinárodních soutěží – World Cup / Europa Cup
  • organizace tréninkových soutředění pro závodníky a veřejnost
  • spolupráce se sportovními kluby se zaměřením na snowboarding

MASTER CLASS snowboard kemp

web: www.master-class.cz

fb page: www.facebook.com/masterclass.cz

Snowboarding je sport a životní styl oblíbený u mladé generace po celém světě. Master Class je projekt, jehož cílem je přiblížit profesionální snowboarding veřejnosti a najít mladé naděje tohoto sportu.

Koncem března proběhne výukový týden, ve kterém naši nejlepší freestylisté předají cenné zkušenosti zájemcům o snowboarding. V nejlepším českém resortu – Pec Pod Sněžkou, příblíží domacím snowboarďákům jízdu na sjezdovce, na skocích a railech.

Výuka freestylu bude probíhat v Freestyle Snowpark Pec Pod Sněžkou, který pro vás bude denně shapovat snowpark crew. Večer budou kromě video coachingu probíhat také workshopy, kde se zájemci dozví informace o profesionálním snowboardingu a bezpečnosti.

Součástí akce je soutěže o věcné ceny od sponzorů. Na závěr proběhne freestyle jam session contest. Nejprogresivnější jezdec si odveze domů nový snowboard. Celý týden nás bude doprovázet film crew a fotograf, takže každý účastník dostane video dokument a fotky z akce. Master Class bude zakončen večerním mega párty.